Home/Самостојни креми/Skin Watchers Wrinkle Away Whitening Eye Cream – Крема против брчки околу очите

Skin Watchers Wrinkle Away Whitening Eye Cream – Крема против брчки околу очите

1,770.00ден

Out of stock

Нежната крема со природни киселини наменета е да ги намали брчките околу очите и да ја осветли кожата.


  • Без парабени и минерални масла;
  • Соодветна за секој тип на кожа;

Out of stock

SKU: MS001 Категорија: Tag:

Опис

Нежна крема со природни киселини која ги намалува брчките околу очите, ја осветлува кожата и ја спречува појавата на нови брчки. Ја прави нежната кожа околу очите мека и еластична. Без парабени и минерални масла. Соодветна за секој тип на кожа.

Additional information

Weight 30 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skin Watchers Wrinkle Away Whitening Eye Cream – Крема против брчки околу очите”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top