Home/Серија од чајно дрво/Skin Watchers Tea Tree Toner – Тоник од чајно дрво

Skin Watchers Tea Tree Toner – Тоник од чајно дрво

1,390.00ден

Out of stock

Тоникот содржи чајно дрво и е вистински експерт кога се работи за отстранување на проблемите со вашата кожата но исто така ја смирува и освежува.


  • Без алкохол, парабени и минерални масла;
  • Најсоодветна за комбинирана до мрсна кожа;

Out of stock

SKU: MS004 Категорија: Tag:

Опис

Дополнително ја смирува и освежува кожата, исклучително погодена за проблематична кожа со мозолчиња, црнки и други несовршености. Без алкохол, парабени и минерални масла. Најсоодветна за комбинирана до мрсна кожа.

Additional information

Weight 140 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skin Watchers Tea Tree Toner – Тоник од чајно дрво”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top