Home/Серија од чајно дрво/Skin Watchers Tea Tree Spot Treatment – Интензивен гел од чајно дрво за третирање на мозолчиња

Skin Watchers Tea Tree Spot Treatment – Интензивен гел од чајно дрво за третирање на мозолчиња

1,770.00ден

Out of stock

Гел со чајно дрво и е вистински избор кога е во прашање третирање на мозолчиња но исто така ја смирува и освежува вашата кожа.


  • Без алкохол, парабени и минерални масла;
  • Најсоодветна за комбинирана до мрсна кожа;

Out of stock

SKU: MS005 Категорија: Tag:

Опис

Дополнително ја смирува и освежува кожата, исклучително погодена за проблематична кожа со мозолчиња, црнки и други несовршености. Без алкохол, парабени и минерални масла. Најсоодветна за комбинирана до мрсна кожа.

Additional information

Weight 20 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skin Watchers Tea Tree Spot Treatment – Интензивен гел од чајно дрво за третирање на мозолчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top