Home/Best Seller производи, Серија со екстракт од зелен полжав/Skin Watchers Green Snail Intensive Toner – Интензивeн тоник со екстракт од зелен полжав

Skin Watchers Green Snail Intensive Toner – Интензивeн тоник со екстракт од зелен полжав

1,550.00ден 1,085.00ден

Има на залиха

Тоник кој содржи голема количина на филтрат од слуз на зелен полжав како активна состојка ќе ја направи еластична вашата кожа и ќе ја врати во живот, а исто така наменет е за секој тип на кожа!


  • За секој тип на кожа;

Има на залиха

Опис

Содржи голема количина на филтрат од слуз на полжави како активна состојка, која на производите им дава моќно дејство врз кожата и ефективна е при голем број непосакувани состојби на кожата, како што се акни, проширени пори, дехидратација, дразнење итн, а при тоа го спречува стареењето на кожата.

Additional information

Weight 125 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skin Watchers Green Snail Intensive Toner – Интензивeн тоник со екстракт од зелен полжав”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top