Home/Best Seller производи, Серија со екстракт од зелен полжав/Skin Watchers Green Snail Intensive Emulsion – Интензивна емулзија со екстракт од зелен полжав

Skin Watchers Green Snail Intensive Emulsion – Интензивна емулзија со екстракт од зелен полжав

1,550.00ден 1,085.00ден

Има на залиха

Емулзија која содржи екстракт од зелен полжав ќе ви помогне вашата кожа да ја ослободите од голем број непосакувани состојби и дехидратација.


  • За секој тип на кожа;

Има на залиха

Опис

Дополнително се додадени многу различни состојки со антисептично, тонизирачко и хидратантно дејство како што се хиалуронската, масло од кајсии и екстракти од неколку билки (лаванда, нане, фрезија, камилица, рузмарин).

Additional information

Weight 125 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skin Watchers Green Snail Intensive Emulsion – Интензивна емулзија со екстракт од зелен полжав”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top