Home/Best Seller производи, Производи за чистење на кожата/Skin Watchers Natural Deep Cleansing Oil – Природно масло за длабинско чистење на лице

Skin Watchers Natural Deep Cleansing Oil – Природно масло за длабинско чистење на лице

1,660.00ден

Out of stock

Природното масло составено од природни масла е вистински експерт кога се работи за отстранување на секаква шминка при што кожата станува мека и хидратирана, но не и мрсна.


  • Без парабени и минерални масла;
  • Соодветна за секој тип на кожа;

Out of stock

Опис

Производ со природни масла за длабинско чистење на кожата на лицето. Во контакт со вода маслата се претвораат во ефективна пена која длабински го чисти лицето и го остава чисто и смирено. Без да ги дразни очите, без да остава мрсен слој. Без парабени и минерални масла. Соодветно за секој тип на кожа.

Additional information

Weight 150 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skin Watchers Natural Deep Cleansing Oil – Природно масло за длабинско чистење на лице”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top