Home/Производи за чистење на кожата/Skin Watchers Natural Cotton Peeling Gel – Природен пилинг гел со екстракт од памук

Skin Watchers Natural Cotton Peeling Gel – Природен пилинг гел со екстракт од памук

1,240.00ден

Out of stock

Помага ефективно да се отстранат мртвите клетки од кожата но исто така ја намалува и видливоста на порите.


  • Без парабени и минерални масла;
  • Соодветна за секој тип на кожа;

Out of stock

Опис

Нежен пилинг гел со екстракт од памук кој ги отстранува црнките и мртвите клетки, ја смирува и хидрира кожата. Без парабени и минерални масла. Соодветен за секој тип на кожа.

Additional information

Weight 100 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skin Watchers Natural Cotton Peeling Gel – Природен пилинг гел со екстракт од памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top