Home/Skin Watchers Green Snail Intensive Toner – Интензивeн тоник со екстракт од зелен полжав/Skin Watchers Lucid White Foam Cleanser – Сјајно бела пена за чистење на лице

Skin Watchers Lucid White Foam Cleanser – Сјајно бела пена за чистење на лице

1,100.00ден

Out of stock

Сјајно бела пена базирана на растителни екстракти која ќе го исчисти вашето лице и при тоа ќе ја тонизира, измазнува, хидратира и обновува еластичноста на вашата кожа!


  • Без парабени и минерални масла;
  • Соодветна за секој тип на кожа;
  • Препорачлива за комбинирана/мрсна или опуштена кожа;

Out of stock

Опис

Нежна пена која активно ги отстранува нечистотиите од лицето. Ја прави кожата чиста, смирена и хидрирана. Без парабени и минерални масла. Соодветна за секој тип на кожа, а препорачлива за комбинирана/мрсна или опуштена кожа.

Additional information

Weight 100 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skin Watchers Lucid White Foam Cleanser – Сјајно бела пена за чистење на лице”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top