Home/Skin Watchers Green Snail Intensive Toner – Интензивeн тоник со екстракт од зелен полжав/Skin Watchers Green Snail Intensive Cream – Интензивна крема со екстракт од зелен полжав

Skin Watchers Green Snail Intensive Cream – Интензивна крема со екстракт од зелен полжав

1,550.00ден

Out of stock

Kрема со екстракт од слузта на зелен полжав и е вистински избор кога е во прашање отстранување на воспаленијата од вашата кожа.


  • Најсоодветна за нормална до сува кожа;

Out of stock

SKU: MS011 Категорија: Tag:

Опис

Содржи голема количина на филтрат од слуз на полжави како активна состојка, која на производите им дава моќно дејство врз кожата и ефективна е при голем број непосакувани состојби на кожата, како што се акни, проширени пори, дехидратација, дразнење итн, а при тоа го спречува стареењето на кожата.

Additional information

Weight 50 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skin Watchers Green Snail Intensive Cream – Интензивна крема со екстракт од зелен полжав”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top