Home/Серија со екстракт од зелен полжав/Skin Watchers Green Snail Hydrating Gel – Хидратантен гел со екстракт од зелен полжав

Skin Watchers Green Snail Hydrating Gel – Хидратантен гел со екстракт од зелен полжав

1,390.00ден

Out of stock

Гелот содржи екстракт од зелен полжав е ефикасен при враќање на еластичноста кај кожата, а наменет е за комбинирана и мрсна кожа!


  • Го спречува стареењето на кожата;
  • За комбинирана до мрсна кожа;

Out of stock

Опис

Содржи голема количина на филтрат од слуз на полжави како активна состојка, која на производите им дава моќно дејство врз кожата и ефективна е при голем број непосакувани состојби на кожата, како што се акни, проширени пори, дехидратација, дразнење итн, а при тоа го спречува стареењето на кожата.

Additional information

Weight 50 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skin Watchers Green Snail Hydrating Gel – Хидратантен гел со екстракт од зелен полжав”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top