Home/Best Seller производи, Самостојни креми/Skin Watchers Aqua Most Whitening Water Drop-Хидратантна крема за лице со избелувачки ефект

Skin Watchers Aqua Most Whitening Water Drop-Хидратантна крема за лице со избелувачки ефект

1,660.00ден

Има на залиха

Нежна крема со природни киселини која го помага обновувањето на водно-маслениот баланс на кожата без да ја прави мрсна.

  • Со природни киселини;
  • Не ја прави мрсна кожата;
  • Соодветна е за секој тип на кожа;

Има на залиха

Опис

Нејзината специјална формула е создадена така што да генерира голем број водни капки за тие кои имаат посува кожа и соодветно помал број на водни капки за оние со похидратирана кожа. Освен тоа кремата ги осветлува флеките од кожата и ја израмнува бојата на лицето. Ја измазнува грубата кожа и ги намалува порите. Соодветна е за секој тип на кожа, највеќе за нормална до мрсна кожа.

Additional information

Weight 70 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skin Watchers Aqua Most Whitening Water Drop-Хидратантна крема за лице со избелувачки ефект”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top