Home/Серија од чајно дрво/Skin Watchers Tea Tree Spot Treatment – Интензивен гел од чајно дрво за третирање на мозолчиња

Skin Watchers Tea Tree Spot Treatment – Интензивен гел од чајно дрво за третирање на мозолчиња

1,770.00ден

(1 customer review)

Гел со чајно дрво и е вистински избор кога е во прашање третирање на мозолчиња но исто така ја смирува и освежува вашата кожа.


  • Без алкохол, парабени и минерални масла;
  • Најсоодветна за комбинирана до мрсна кожа;
SKU: MS005 Category: Tag:

Description

Дополнително ја смирува и освежува кожата, исклучително погодена за проблематична кожа со мозолчиња, црнки и други несовршености. Без алкохол, парабени и минерални масла. Најсоодветна за комбинирана до мрсна кожа.

Additional information

Weight 20 g

1 review for Skin Watchers Tea Tree Spot Treatment – Интензивен гел од чајно дрво за третирање на мозолчиња

  1. admin

    Great fit and awesome embellishments

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *