Home/Best Seller производи, Серија со екстракт од зелен полжав/Skin Watchers Green Snail Intensive Emulsion – Интензивна емулзија со екстракт од зелен полжав

Skin Watchers Green Snail Intensive Emulsion – Интензивна емулзија со екстракт од зелен полжав

1,550.00ден

(1 customer review)

Емулзија која содржи екстракт од зелен полжав ќе ви помогне вашата кожа да ја ослободите од голем број непосакувани состојби и дехидратација.


  • За секој тип на кожа;

Description

Дополнително се додадени многу различни состојки со антисептично, тонизирачко и хидратантно дејство како што се хиалуронската, масло од кајсии и екстракти од неколку билки (лаванда, нане, фрезија, камилица, рузмарин).

Additional information

Weight 125 g

1 review for Skin Watchers Green Snail Intensive Emulsion – Интензивна емулзија со екстракт од зелен полжав

  1. admin

    These bad boys are sleek!

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *