Home/Производи за чистење на кожата/Skin Watchers Natural Cotton Peeling Gel – Природен пилинг гел со екстракт од памук

Skin Watchers Natural Cotton Peeling Gel – Природен пилинг гел со екстракт од памук

1,240.00ден

Out of stock

(1 customer review)

Помага ефективно да се отстранат мртвите клетки од кожата но исто така ја намалува и видливоста на порите.


  • Без парабени и минерални масла;
  • Соодветна за секој тип на кожа;

Out of stock

Description

Нежен пилинг гел со екстракт од памук кој ги отстранува црнките и мртвите клетки, ја смирува и хидрира кожата. Без парабени и минерални масла. Соодветен за секој тип на кожа.

Additional information

Weight 100 g

1 review for Skin Watchers Natural Cotton Peeling Gel – Природен пилинг гел со екстракт од памук

  1. admin

    Perfect for a dinner party

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *