Home/Laze Dimitrovski

About Laze Dimitrovski

This author has not yet filled in any details.
So far Laze Dimitrovski has created 3 blog entries.

Корејската козметика е спој на традиција, квалитет и иновации

By |2020-12-14T09:23:36+00:00ноември 30th, 2020|Жени|

>> Нивните производи се мултифункционални, со исклучителен квалитет, преслатко спакувани и далеку под цената на помалку квалитетните сродни производи од западните козметички куќи. [...]

Чајно дрво и корејска традиција – успешната формула на SKIN WATCHERS за здрава кожа без мозолчиња!

By |2020-12-14T09:23:44+00:00ноември 30th, 2020|Жени|

>>   Листовите од чајно дрво се популарна и ефикасна состојка кoja во последниве години се повеќе се користи во козметиката ширум светот, [...]

Заштитете се од силните сончеви зраци – SKIN WATCHERS со нежна формула на природна база

By |2020-12-14T09:23:52+00:00ноември 30th, 2020|Жени|

>>   Сонцето е еден од најдобрите извори на витамин Д, исто така познат како витамин на сончева светлина кој видно го подобрува [...]

Go to Top