Loading...
!Почетна2020-12-09T10:32:49+00:00

Skin Watchers е бренд кој е инспириран од природата и посветен на разработување на ефективни, безбедни и максимално природни формули, избегнувајќи хемиски состојки кои може да предизвикаат раздразнување на кожата.

ЗОШТО КОРЕЈСКА КОЗМЕТИКА?

Сите ние сме веќе запознаени со прекрасната блескава кожа и неверојатната младоликост на Корејките. Како успеваат?! Одговорот е едноставен – козметички производи со нежни формули на природна база. Токму затоа ние решивме да ви ги презентираме неверојатните достигнувања на козметичката индустрија во Јужна Кореја. А тоа ќе го направиме преку внимателно одбрани производи од познатиот корејски бренд Skin Watchers.

Време е да ја смениме перцепцијата за тоа како треба да се грижиме за својата кожа и да ја задржиме нејзината свежина и млад изглед што е можно подолго. Ајде заедно да откриеме еден мистериозен свет кој зрачи со убавина!

Новости

Сите тајни за негувана и убава кожа на едно место!

Корејската козметика е спој на традиција, квалитет и иновации

ноември 30th, 2020|Жени|

>> Нивните производи се мултифункционални, со исклучителен квалитет, преслатко спакувани [...]

Чајно дрво и корејска традиција – успешната формула на SKIN WATCHERS за здрава кожа без мозолчиња!

ноември 30th, 2020|Жени|

>>   Листовите од чајно дрво се популарна и ефикасна [...]

Заштитете се од силните сончеви зраци – SKIN WATCHERS со нежна формула на природна база

ноември 30th, 2020|Жени|

>>   Сонцето е еден од најдобрите извори на витамин [...]

РАБОТНО ВРЕМЕ

ПОНЕДЕЛНИК – ПЕТОК

09:00 ~ 17.00

САБОТА – НЕДЕЛА

не работиме

Go to Top